مرکز تحقیق و توسعه

وقتی تنها هدف یک شرکت جلب رضایت مصرف‌کننده باشد، واحد تحقیق و توسعه از اهمیت زیادی برخوردار می‌گردد.
در واقع هدف از این واحد کشف دانشی جدید درباره محصولات در جهت توسعه و ارتقاء محصولات، ارائه خدماتی جدید، فرآیندهای جدید و ابداع کاربردهای تازه، افزایش بهره‌وری و کارایی در جهت رفاه و آسایش مصرف کنندگان می‌باشد.
در این راستا شرکت با استفاده از جامعه‌شناسی، نیاز مصرف‌کنندگان را بررسی نموده و با استفاده از تیم مجرب و کارشناس و با بررسی نوآوری‌های علمی و اختراعات، در جهت ارائه محصولاتی متنوع، بسته بندی‌های جذاب، فرمولاسیون‌های متفاوت، بررسی آلاینده‌ها و پیدایش راهکارهایی جدید در جهت استریل سازی محصولات و گسترش سبد کالای مصرفی تلاش می‌نماید.
شرکت در راستای سلامت محور بودن محصولات تلاش بسیاری می‌کند و تمامی قشرهای جامعه را در نظر می‌گیرد و تلاش می‌نماید تا با به کارگیری علومی نظیر نانو فناوری، طب سنتی و … در جهت غنی‌سازی محصولات تلاش کند تا علاوه بر حفظ کیفیت و خواص دارویی، محصولاتی منحصر به فرد با رایحه‌ها و طعم‌های جدیدی را خلق نماید که جنبه دارویی نیز داشته باشد.
با توجه به وجود ساختمان‌ها و فضای مناسب در راستای توسعه هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و هدف افزایش خطوط تولید، احداث واحد‌های جدید، گسترش محصولات و افزایش سهم بازار می‌باشد همچنین جهت حضور فعال در بازارهای جهانی، این شرکت علاقه مند است تا واردات و صادرات نماید.
یکی دیگر از اهداف این شرکت ارائه راهکاری جدید در جهت کاهش ضایعات و استفاده بهینه از ضایعات می‌باشد.
همچنین این شرکت با آموزش نیروی کار در جهت ارتقاء بازدهی فعالیت نیروی انسانی و بهینه سازی فرآیند تلاش می‌نماید.
این شرکت علاقه‌مند است تا با ارائه مقالات و تازه‌های علمی مصرف‌کنندگان را از دنیای علم و صنعت غذا آگاه سازد و در راستای ارائه محصولات جدید و سالم تلاش نماید.