مرکز کنترل کیفیت

کیفیت تعاریف متعددی دارد با یک هدف ثابت

کیفیت شامل تمامی جنبه‌ها و مشخصه‌های فنی یک محصول در جهت برآورده کردن نیازها و خواسته‌های مشتری می‌باشد که قابلیت اعتماد و تداوم محصول را از طریق هواداری و وفاداری به مشتری ایجاد می‌کند.

شرکت رادکیش از ابتدا رضایت‌مندی و حفظ کیفیت را هدف اصلی خود قرار داده و در این راستا تلاش می‌کند.

سختگیری در انتخاب مواد اولیه مرغوب و ممتاز ( در نظر گرفتن شرایط کاشت و برداشت، ارگانیک بودن مواد اولیه ) منجر به تولید محصولاتی ایمن و سلامت و با عطر و طعمی دلپذیری می‌شود که مدت‌ها در ذهن مصرف کننده باقی می‌ماند.

رعایت نکات بهداشتی و استاندارد در تمامی مراحل از ورود مواد اولیه تا تولید محصول نهایی، آموزش پرسنل، استفاده از تجهیزات به روز و دانش فنی منجر به تولید کالایی با کیفیت می‌گردد.

این شرکت مجهز به دو آزمایشگاه شیمی و میکروبی و تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته می‌باشد.

در تمامی مراحل، مواد اولیه، مواد نیمه ساخت حین تولید و محصولات نهایی مورد آزمایشات فیزیکی، شیمیایی و میکروبی قرار می‌گیرند و هرگونه عدم انطباق بررسی می‌گردد و تنها در صورت تأیید کنترل کیفیت و مطابقت ویژگی‌های محصول با استاندارد و شاخصه‌های مورد تأیید تیم کنترل کیفیت، مجوز خروج و عرضه به بازار برای محصولات صادر می‌گردد و پس از آن امکان هر گونه ردیابی و ارتباط پایدار با مشتری در جهت کسب رضایت هرچه بیشتر مشتری و خدمت‌رسانی وجود دارد.