واحد بازرگانی «مواد غذایی و نوشیدنی»

واحد مواد غذایی و نوشیدنی شرکت رادکیش فعالیت خود را از سال 1395 در زمینه تولید و واردات و صادرات انواع مواد غذایی آغاز نموده است. از اینرو مذاکرات با معتبرترین تولیدکنندگان آسیایی و اروپایی را در دستور کار خود قرار داده است و به زودی چندین برند معتبر را به سبد کالاهای وارداتی خود اضافه خواهد کرد. خط مشی این واحد «تولید و واردات محصولات با کیفیت بالا و مورد پذیرش ذائقه مشتری» می باشد.

محصولات وارداتی این شرکت شامل شکلات، آدامس، پاستیل، ویفر، انواع قهوه و پودرهای مخلوط آن، پودر‌های نوشیدنی و دسر، آبمیوه و نوشیدنی‌های انرژی‌زا می‌باشد.

در راستای نیل به اهداف کیفی و حضور پر قدرت در عرصه رقابت سالم، اقدام به ثبت برند و احداث خطوط مجهز تولید و بسته‌بندی نموده و در نظر داریم با تولید محصولات باکیفیت و بسته‌بندی مناسب، گامی اساسی در عرصه تولیدِ صادرات محور برداریم.

برنامه استراتژیک ما شامل تولید و بسته بندی انواع حبوبات و خشکبار، برنج، روغن‌های خوراکی، انواع کنسروهای گوشتی و غیر گوشتی و سایر اقلام غذایی خواهد بود.

بخش بازاریابی و تحقیقات بازار شرکت رادکیش، با برخورداری از نیروهای مجرب و کادر جوان و متخصص، با استفاده از روشهای علمی و تجربی، در زمینه تحقیقات بازار فعالیت خود را آغاز نموده است و وظیفه اصلی آن شناخت نیاز و خواست مشتری در بازارهای هدف و تنوع بخشی و نوآوری در محصولات همزمان با برندهای معتبر داخلی و خارجی می‌باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *