واحد دارویی و تجهزات پزشکی

شرکت راد کیش با توجه به نیاز روز افزون جامعه به  خدمات سلامت  و نیز توجه به ارتقا سلامت، اقدام به تاسیس  واحدی  تحت عنوان  واحد  دارویی  و تجهزات پزشکی نموده و با این هدف اقدام به اخذ نمایندگی  از شرکت های  معتبر دارویی  و تجهیزات پزشکی  تحت استانداردهای  معتبر  بین المللی  مانند FDA  و CE نموده است. تهیه  داروهای  فوريتي، واردات دارو  از شرکت هایی كه صلاحيت آنها مطابق قانون به تأييد رسيده  و مجوز فعاليت آنها صادر شده است، از  اهداف اصلی  ماست  .

هدف ما حفظ و ارتقاء تندرستی و درمان بیماری‌ها است و بدین منظور با شناخت نیازهای  کشور  اقدام به این مهم نموده ایم .

دانش پزشکی بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده است و ما نیز  در  راستای  این  نیازها  گام  بر  میداریم . هدف ما  استفاده از فن‌آوری‌های دانش‌مبنا و در آینده نزدیک تولید خواهد بود. تاکید بر نیازهایی  مانند  کیت های  پزشکی  و جراحی  گاید وایرها، استنت، تجهیزات  دندانپزشکی، ارتوپدی  و   home  care  میباشد.

 هدف ما خدمت به جامعه انسانی بویژه جامعه ایرانی از طریق عرضه محصولات دارویی و تجهیزات پزشکی  مورد نیاز بیماران بویژه بیماران خاص می باشد.
در سطح عملیاتی، تولید عمده دارو  تجهیزات  پزشکی،  مکمل ها،  پروتئین های نوترکیب، به خصوص آنتی بادی های مونوکلونال دارویی در سطح ظرفیت تولیدی به بازارهای منطقه طراحی شده است در حال حاضر با فعالیت پرسنل جوان و نخبه با تحصیلات دانشگاهی افقی چشم دوخته است که نه تنها نیاز بیماران به داروهای  حیاتی و تجهیزات پزشکی  را رفع نماید بلکه با استفاده از بنیان دانش محور خود به افتخار معرفی داروهایی جدید برای رفع آلام بیماران خاص دست یازد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *