مرکز تحقیق و توسعه

وقتی تنها هدف یک شرکت جلب رضایت مصرف کننده باشد، واحد تحقیق و توسعه از اهمیت زیادی برخوردار می گردد.
در واقع هدف از این واحد کشف دانشی جدید درباره محصولات در جهت توسعه و ارتقاء محصولات، ارائه خدماتی جدید، فرآیندهای جدید و ابداع کاربردهای تازه، افزایش بهره وری و کارایی در جهت رفاه و آسایش مصرف کنندگان می باشد.
در این راستا شرکت با استفاده از جامعه شناسی، نیاز مصرف کنندگان را بررسی نموده و با استفاده از تیم مجرب و کارشناس و با بررسی نوآوری های علمی و اختراعات، در جهت ارائه محصولاتی متنوع، بسته بندی های جذاب، فرمولاسیون های متفاوت، بررسی آلاینده ها و پیدایش راهکارهایی جدید در جهت استریل سازی محصولات و گسترش سبد کالای مصرفی تلاش می نماید.
شرکت در راستای سلامت محور بودن محصولات تلاش بسیاری می کند و تمامی قشرهای جامعه را در نظر می گیرد و تلاش می نماید تا با به کارگیری علومی نظیر نانو فناوری، طب سنتی و … در جهت غنی سازی محصولات تلاش کند تا علاوه بر حفظ کیفیت و خواص دارویی، محصولاتی منحصر به فرد با رایحه ها و طعم های جدیدی را خلق نماید که جنبه دارویی نیز داشته باشد.
با توجه به وجود ساختمان ها و فضای مناسب در راستای توسعه هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و هدف افزایش خطوط تولید، احداث واحد های جدید، گسترش محصولات و افزایش سهم بازار می باشد همچنین جهت حضور فعال در بازارهای جهانی این شرکت علاقه مند است تا واردات و صادرات نماید.
یکی دیگر از اهداف این شرکت ارائه راهکاری جدید در جهت کاهش ضایعات و استفاده بهینه از ضایعات می باشد.
همچنین این شرکت با آموزش نیروی کار در جهت ارتقاء بازدهی فعالیت نیروی انسانی و بهینه سازی فرآیند تلاش می نماید.
این شرکت علاقه مند است تا با ارائه مقالات و تازه های علمی مصرف کنندگان را از دنیای علم و صنعت غذا آگاه سازد و در راستای ارائه محصولات جدید و سالم تلاش نماید.