مرکز کنترل کیفیت

کیفیت تعاریف متعددی دارد با یک هدف ثابت

کیفیت شامل تمامی جنبه ها و مشخصه های فنی یک محصول در جهت برآورده کردن نیازها و خواسته های مشتری می باشد که قابلیت اعتماد و تداوم محصول را از طریق هواداری و وفاداری به مشتری ایجاد می کند.

شرکت رادکیش از ابتدا رضایت مندی و حفظ کیفیت را هدف اصلی خود قرار داده و در این راستا تلاش می کند.

سختگیری در انتخاب مواد اولیه مرغوب و ممتاز (در نظر گرفتن شرایط کاشت و برداشت، ارگانیک بودن مواد اولیه) منجر به تولید محصولاتی ایمن و سلامت و با عطر و طعمی دلپذیری می شود که مدت ها در ذهن مصرف کننده باقی می ماند.

رعایت نکات بهداشتی و استاندارد در تمامی مراحل از ورود مواد اولیه تا تولید محصول نهایی، آموزش پرسنل، استفاده از تجهیزات به روز و دانش فنی منجر به تولید کالایی با کیفیت می گردد.

این شرکت مجهز به دو آزمایشگاه شیمی و میکروبی و تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته می باشد.

در تمامی مراحل مواد اولیه، مواد نیمه ساخت حین تولید و محصولات نهایی مورد آزمایشات فیزیکی، شیمیایی و میکروبی قرار می گیرند و هرگونه عدم انطباق بررسی می گردد و تنها در صورت تأیید کنترل کیفیت و مطابقت ویژگی های محصول با استاندارد و شاخصه های مورد تأیید تیم کنترل کیفیت، مجوز خروج و عرضه به بازار برای محصولات صادر می گردد و پس از آن امکان هرگونه ردیابی و ارتباط پایدار با مشتری در جهت کسب رضایت هرچه بیشتر مشتری و خدمت رسانی وجود دارد.